La casa de papel

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Başroldekiler:Úrsula Corberó,Álvaro Morte,Itziar Ituño

Yaratıcılar:Álex Pina

Çıkış yılı: 2017
Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

1.Bölüm 48DK

Profesör, İspanyol Kraliyet Darphanesini hedef alan büyük bir soygun için genç bir kadın soyguncuyu ve diğer yedi suçluyu işe alır.

2.Bölüm 41DK

Rehine arabulucusu Raquel, Profesör’le ilk teması kurar. Rehinelerden biri, hırsızların planları için son derece önemlidir.

3.Bölüm 51DK

Polis, soygunculardan birinin yüzünün görüntüsünü yakalar. Raquel, barda tanıştığı kibar beyefendiden şüphelenir.

4.Bölüm 51DK

Raquel, eski eşiyle yaşadığı kişisel bir krizden olumsuz etkilenir. Rehineler kulak misafiri oldukları silah seslerinden korkar. Hırsızlar kendi aralarında tartışır.

5.Bölüm 43DK

Hırsızlar bir sağlık ekibinin darphaneye girmesine izin verir. Ekiple birlikte sivil bir polis de darphaneye sızar. Profesör, Raquel’in bir adım önünde kalabilecek midir?

6.Bölüm 44DK

Mónica’nın durumu kötüleşir. Profesör, son numarasının keyfini çıkarır. Rio, televizyonda izlediği haberlerden rahatsız olur.

7.Bölüm 48DK

Soruşturmada yaşanan ani bir gelişme ve hırsızlardan birinin yaptığı hata, Profesör’ü kimliğini açığa çıkartabilecek ciddi bir riskle karşı karşıya bırakır.

8.Bölüm 44DK

Tokyo, Rio ile sohbet ederken yakaladığı Alison ile yüzleşir. Polis, aralarında bir casus olduğundan şüphelenmektedir.

9.Bölüm 43DK

Profesör, bir tanık tarafından kimliğinin tespit edilmesini önlemek için zamanla yarışır. Gerçek adı açığa çıkan ve basında kötülenen Berlin, intikam arayışına girer.

10.Bölüm 55DK

Raquel, tüm rehinelerin hayatta ve sağlıklı olduğundan emin olmak için darphaneye girer. Nairobi, Alison’a tavsiyede bulunur.

11.Bölüm 43DK

Ángel ve Raquel, birbirlerinin sadakatini sorgular. Mónica, Denver ile ilişkisini ilerletmek için bir adım atar. Rio, zor bir kararla karşı karşıya kalır.

12.Bölüm 44DK

Arturo, bir grup rehine için kaçış planı yapmaya devam eder. Profesör, soygun fikrini kimden aldığını açıklar.

13.Bölüm 55DK

Profesör, stresli koşullarda Raquel’in annesiyle görüşür. Darphanede hırsızlar, rehinelerden para ve özgürlük arasında bir seçim yapmasını ister.

Oyuncu Kadrosu
Úrsula Corberó
Álvaro Morte
Itziar Ituño
Pedro Alonso
Alba Flores
Miguel Herrán
Jaime Lorente
Esther Acebo
Enrique Arce
Darko Peric
Hovik Keuchkerian
Luka Peroš
Belén Cuesta
Fernando Cayo
Rodrigo de la Serna
Najwa Nimri
Paco Tous
María Pedraza

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.