Lucifer

Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan şeytan, Los Angeles’a yerleşir, bir gece kulübü açar ve bir cinayet dedektifiyle ilişki kurar.

Başroldekiler:Tom Ellis,Lauren German,Kevin Alejandro

Çıkış yılı: 2016
Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan şeytan, Los Angeles’a yerleşir, bir gece kulübü açar ve bir cinayet dedektifiyle ilişki kurar.

1. Pilot Bölüm 45DK

Eski bir tanıdığının vahşice öldürülmesinin ardından, şeytan tüyü taşıyan Lucifer katillerden intikam almaya yemin eder ve beklenmedik bir müttefik edinir.

2. Lucifer, Bekle. Cici Şeytan. 44DK

Lucifer bir yandan cehenneme geri dönme baskısını hissederken diğer yandan genç bir adamın ölümüne sebep olan aşırı meraklı bir paparaziyi soruşturmakla meşguldur.

3. Karanlığın Sahte Prensi 43DK

Süperstarlığın eşiğindeki profesyonel bir oyun kurucu, uyandığında tüyler ürpertici bir olayla karşılaşır ve masumiyetini kanıtlamak için Lucifer’dan yardım ister.

4. Erkek Ivır Zıvırları 42DK

Lucifer, Chloe’yi baştan çıkarmaya çalışır, ancak o diğer kadınlara benzememektedir. Bu sırada Amenadiel, Lucifer hakkındaki endişelerini Maze ile paylaşır.

5. Güzel Ayakkabılar 44DK

Lucifer, modanın çirkin yüzüne tanık olur. Yeni bilgiler elde eden Amenadiel, Lucifer’ı evine geri göndermek için bir plan yapar.

6. En Sevilen Oğul 44DK

Kişisel eşyaları çalınan Lucifer, hırsızın peşine düşer. Bu sırada Dr. Linda çok önemli bir karar alır.

7. Yardımcı 44DK

Lucifer kayıp eşyalarını bulmaya çalışırken beklenmedik birinden yardım alır. Chloe, Palmetto davasıyla ilgili Dan’den yardım ister.

8. Sen de mi, Doktor? 43DK

“Yeniden doğum günü”nü kutlamasının ardından Lucifer, tartışmalı bir terapistin kurban gittiği cinayeti araştırmak için Chloe ve Dr. Linda’ya katılır.

9. Rahibin Biri Bara Gitmiş 43DK

Uyuşturucuların bir gençlik merkezi aracılığıyla geldiğinden şüphelenen bir papaz, Lucifer’dan yardım ister. Amenadiel ile Malcolm samimi bir konuşma yapar.

10. Baba 44DK

Popüler bir şef zehirlenince, Chloe ve Lucifer bir şüpheli üzerine yoğunlaşır. Lucifer, Chloe’nin ailesinin kendi ailesinden bile daha kaçık olabileceğini öğrenir.

11. Aziz Lucifer 44DK

Lucifer tuhaf bir keşifte bulunarak hayırseverlik yapmayı sevdiğini fark eder. Dan bir uyarıda bulunmaya çalışır. Chloe bir vakıf başkanının katilinin peşine düşer.

12. #TeamLucifer 44DK

Öldürülen bir kadının cesedi, beş köşeli yıldızı andıracak şekilde bükülmüştür. Bu, Chloe’yi ve giderek huzursuzlanan Lucifer’ı berbat bir yeraltı dünyasına götürür.

13. Beni Cehenneme Götür 44DK

Cinayetle suçlanan Lucifer, Chloe ile birlikte adını temize çıkarmaya çalışır. Amenadiel, ölümcül bir düşmanla savaşır. Lucifer, birinden bir iyilik ister.

Oyuncu Kadrosu
Tom Ellis
Lauren German
Kevin Alejandro
D.B. Woodside
Lesley-Ann Brandt
Aimee Garcia
Scarlett Estevez
Rachael Harris
Inbar Lavi
Tricia Helfer
Tom Welling
Jeremiah W. Birkett
Pej Vahdat
Michael Gladis

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.