Triple Frontier – 2019

J.C. Chandor’un yönettiği ve 2019 Amerikan aksiyon gerilim filmi.

Santiago “Pope” Garcia, Kolombiya’da uyuşturucu suçuyla mücadelede özel bir askeri oluşum da danışman olarak çalışıyor. Kolombiya’da bulunduğu süre içerisin de, Yovanna adlı bir muhbir Lorea adında bir uyuşturucu baronun nerede saklandığı hakkında bilgi karşılığında kendisini ve erkek kardeşini ülke dışına çıkarmayı teklif eder. Garcia kusursuz bir soygun planı yapmak için eskiden özel kuvvetler de görev yapmış arkadaşlarından yardım istemek için Amerika’ya döner.

Özel kuvvetlerde bir çok başarılı operasyona imza atmış dört eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, evine banka ismini veren Güney Amerika’nın suç baronuna Lorea’nın evine soygunu planlamak üzere bir araya gelir. Paraya ihtiyacı olan özel yeteneklere sahip beş kişilik ekip soygun planını en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak operasyona başlar ve umduklarından çok daha fazla parayı ele geçiren ekip için olaylar beklemedik bir hâl almaya başlar. Mükemmel soygun planı devasa bir kaosun içinde kaybolup gitmeye başladığı zaman askerlerin hayatta kalmak için verdikleri zorlu mücadele onları kırılma noktasına getirecektir.

Netflix aracılığıyla izleyiciyle buluşmuş sıkılmadan izleyeceğiniz sürükleyici bir soygun filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim..

Oyuncular: Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal
Süre: 125 Dakika

FRAGMAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.